ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Uygulamalar

S.S.S.

Özkan Mutfak Kimdir?

Mutfak dolabı çeşitleri ve fiyatları mutfak tezgahı imalat olarak ilk tercihler arasında yer alan firmamız, İstanbul`un tüm ilçe ve köylerine hizmet götürüyor. Uygun fiyat avantajı kaliteli hizmet tüm mobilya imalatı yapımında kaliteden ödün vermeden hizmet sunan firmamız, bütün imalat bölümleri ile işini severek yapan bir firmadır, Özkan Mutfak, Mobilya işleri, tezgah modelleri, tadilat işleri için güvenilir firma yılların verdiği tecrübe ile her zaman daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, İstanbul il ve ilçelerine imalat ve montaj sıkıntısı olmayan, siz değerli müşterilerimizin güvenle başvuracağınız bir firmadır. En ekonomik fiyatlarla taksitli fiyat seçenekleri ile çekinmeden siparişlerinizi verebilirsiniz. İstanbul il ilçeleri ve karadeniz bölgesi sinop ve kastamonu bölgelerine mobilya ve mutfak tezgahı dekor tadilat işlerin de ihtiyaç duyulduğun da ilk akla gelen firmamız mobilya ve mermer granit sektörünün her daim güncel fiyat seçenekleri ile nabzını tutmaktadır. Yaptığı İşi Bilir Bildiği işi yapar, Recep Zafer Özkan,

Mutfak Dolabı İmalat Ve Montaj Hizmet Bölgeleri Nerelerdir?

Özkan mutfak firması olarak, İstanbul, İl ve ilçelerine mutfak dolabı imalatımız ve montaj hizmetimiz, vardır. Ayrıca mobilya işlerin de tüm müşterilerimize yardımcı olan bir firmadır. Mobilya imalat bölümümüz de, Mutfak dolabı, Yüklük, Portmanto, Yatak odası takımı, Banyo dolapları, Ahşap merdiven imalatı, Kamelya çardak yapımı, tüm bu imalat ve montaj olamayan bir firmadır. ``ÖZKAN MUTFAK``

Özel Ölçü de Mutfak Dolabı Yapıyor Musunuz?

Mutfak dolabı imalatımız, Bire bir özel ölçü ile imalatımız vardır. Yurt dışı çalışmalarımız hariç Özel ölçü imalat çalışıyoruz. Çizim ölçüleri veren müşterilerimize imalat yapıyoruz. Mutfak modelleri bölümümüz de istediğini modeli seçerek, özel ölçü ile mutfağınıza yakışan bir modeli seçmeniz, yeterlidir. Mutfak Dolabı Fiyat Almak İstiyorum Nasıl Alabilirim?

Mutfak Dolabı İmalatın da Kullandığınız Malzeme Nelerdir?

Özkan Mutfak Firması ``MUTFAK Dolabı İmalatın da kullandığımız, Malzeme ve ürün gruplarımız, Gövde MDF Lam kullanmaktayız. Kapak modeli müşterimizin, belirlediği kapak modeli olarak imalat yapılır. Başlıca kapak modelleri, Lake, Membran, Akrilik, Hayglass. Masif, kapak modeli olarak seçenekler, olarak seçim yapılmaktadır. Aksesuar olarak, Çekmece rayları frenli kapak menteşeleri ise aynı frenli kulp modelini müşteri belirlemektedir.

Mutfak Dolabı İmalat Ve Montaj Süreniz Kaç Gündür?

``Özkan mutfak firması`` olarak imalat yaptığımız, mutfak dolapları mümkün olduğu kadar en kısa sürede imalat yapıp, montaj kısmına geçmekteyiz, Lakin imalat belirli bir süreç almaktadır. Acileyetli mutfak dolabı olursa imaltı en kısa sürede bitirip montajı yapıp müşterimizi memnun etmekteyiz. günümüz de en çabuk yapılan mutfak modeli akrilik ve hayglass mutfak modelidir. Bu modeller, 10 İş gününde teslim etmekteyiz. Lake ve membran mutfak modelleri ise ağır işçilik var olduğu için ortalama 20 iş günü için de teslim etmekteyiz.

Mutfak Tezgahı Modelleriniz Nelerdir?

``Uzun yıllar, Mermer, Granit, Çimstone, belenco, ve tüm kuvars tezgah modelleri imaltın da sıkıntısı olmayan tüm mutfak tezgah üretimi satşı ve imalatı yapan bir firma olarak, imalat yapdığımız, tüm mutafak dolaplarının mutfak tezgahı imalatı kendi imalatımızdır. Tüm mutfak tezgahı imalatlarımızı ``BELNCO TEZGAH, Sitemizden takip edebilirsiniz.

Tezgah Modelleri Ve Renkleri Özellikleri Nelerdir?

``GRANİT-Mutfak tezgahı modeli olarak doğal taş oladuğu için özellekile koyu siyah tonları tezgah modeli olrak tercih edilen mutfak tezgah modelidir.

``ÇİMSTONE-Kuvars tezgah modeli olarak, ilk üretim yapan bir tezgah modelidir. Kaliteli ürn seçeneği ve ürütemi bozmadan senelerdir, imalt ve üretim yapan çimstone 10 yıl ürün garantisi ile her mutfakta görmemiz mümkündür.

``BELENCO-Uzun yıllar kendisini ve renk çeşitlerini yenileyerek kuvars tezgah taşlarına yen bir soluk getiren, Belenco mutfak tezgah modelleri tutulmasının en büyük etkeni koyu ve açık renk seçeneklerini her daim yenelemesi olmuştur. üretim hatası olarak belirlenen tezgahı 15 yıl fabrika garantisi vermektedir.

Mobilya İmalatınız Varmı? Neler İmalat Yapıyor Musunuz?

Firmamıza ait imalat atelyömüz vardır. Tüm imalatlar, kendimize aiittir. Başlıca imalatlarımız, Mutfak dolabı, Yüklük ve ray dolabı, Portmanto, Yatak odası takımı, Ahşap merdiven, Ahşap kamelya çardak imalatı, Ayrıca mutfak tezgahı imalatımız, kendimize aiittir.

Karadeniz Bölgesin de Hizmet Veriyormusunuz?

Özkan mutfak firma sahibi olarak aslen kendimde sinoplu olduğum için, Sinop ili ve ilçelerine mutfak dolabı ve mobilya hizmetlerimiz vardır. İmalat olarak, Eski başkentimiz, Kastamonu il ve ilçelerine tüm mobilya imalatımız mevcuttur.

Sinop-Ayancık Mutfak Dolab Modelleri, Türkeli Mutfak Dolabı Modelleri, Boyabat Mutfak Dolabı Modelleri, Gerze Mutfak Dolabı Modelleri, Dikmen Mutfak Dolabı Modelleri, Durahan Mutfak Dolabı Modelleri, Erfelek Mutfak Dolabı Modelleri, Sinop Merkez Mutfak Dolabı Modelleri, 

Kastamonu-Araç Mutfak Dolabı Modelleri, Cide Mutfak Dolabı Modelleri,, Daday Mutfak Dolab Modelleri, Devrekani Mutfak Dolab Modelleri, Çatalzeytin Dolab Modelleri, Abana Dolab Modelleri, Bozkurt Dolab Modelleri, Taşköprü Dolab Modelleri, Hanönü Dolab Modelleri, Azdavay Dolab Modelleri, 

Şehir Dışı İmalat Ve Montajını Varmı?

Mobilya işleri, tezgah modelleri, tadilat işleri için güvenilir firma yılların verdiği tecrübe ile her zaman daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, Müşteri memnuniyetini ön pilanda tutan firmamız, her ile imalat ve montajımız vardır.

Demonte Mutfak Dolabı Satıyor Musunuz?

Şehir içi ve dışı imalat yapdığımız, için demonte toplama mobilya gönderimiz vardır.

Mutfak Tadilatı Ve Dekorasyonu Yapıyor Musunuz?

Dekor dekorasyon tadilat işleri imalat bölümümüz de vardır. Mutfak dekorasyonu, Ev dekorasyonu, Tadilat hizmetleri, Villa yalı dekorasyonu, İşyeri ofis dekorasyonu, uzman kadromuz ile yapılmaktadır.

Mutfak Tezgahı İmalatını Kendiniz mi Yapıyor Musunuz?

1983 Yılından beri mermer, granit, Ssektörun de hizmet veren Özkan dekorasyon olarak imalat ve montaj yapan ana firmamız, Mutfak tezgahı imalatı firmamıza aiittir. Tezgah modelleri seçenekleri?, Granit tezgah, Çimstone tezgah, Belenco tezgah, ve tüm kuvars tezgah modeli olarak imalat yapmaktayız.

Sadece Mutfak Dolabımı İmalat Mı Var?, İmalat Olarak Neler Yapıyorsunuz?

Mutfak Dolapları İmaltı` Portmanto İmaltı` Vestiyer İmaltı` Ray Dolap İmaltı` Yatak Odası İmaltı` Oda Kapısı İmaltı` Ahşap Merdiven İmaltı` Ahşap Kamelya Çardak İmaltı` Ahşap Dekorasyon Tasarımları Ve İmaltı` 

Komple Anahtar Teslim Tadilat İşleri Varmıdır?

Mutfak tezgahı, ve mobilya imalatı kendi imalatımız olduğu için tadilat işlerin de uygun fiyat seçeneği ile komple anahtar teslim ev yenileme ve tadilat işleri yapıyoruz.

Ahşap Ağaç Dekorasyon İşleri İmalat Varmıdır?

Özkan mutfak firması olarak, Ahşap Merdiven, Ahşap Mediven Korkuluğu, Ahşap Kamelya Çardak Yapımı, Ahşap Eski köy Evi Tadilat İşleri, Dahil hizmetlerimiz vardır.