ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Mutfak Modelleri

Lake Mutfak Dolapları

Zarif ve estetiği kendine özellik kılan, Lake mutfak dolapları modelleri her daim estetik ağırlığı ve hoş görüntüsü ile vazgeçilmez bir mutfak dolabı modelidir. Ham MDF üzerinde uygulanan parlak ve mat özel boyama uygulaması ile istenilen rengi uygulama özelliği olan ve özellikle bayanların tercih ettikleri ağır mutfak dolap modelidir. Lake mutfak modeli özel ölçü ile tasarlanan hassas incelik isteyen mutfak modeldir. Lake kesinlikle boya esnasında alt astarı polyester astar kullanılmadır. Astarı kuvvetli olan lake kapaklar uzun yıllar sizlere hizmet verir.

Lake Mutfak Dolap Fiyatları

Devamlı değişkenlik gösteren piyasa şartlarına ayak uydurmaya çalışan firmamız, Özel imalat lake mutfak dolap fiyatları güncel tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya ve fiyatları sabit tutmak için elimizden yapmaya devam etmektedir. Özel ölçü ve imalat yaptığımız, (Lake mutfak dolabı fiyatları) ipek mat olarak, M2 3250 TL, Parlak olarak imalat yaptığımız, Lake mutfak dolabı fiyatları 3,500 TL Olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Eski Dolaba Lake Kapak Değişimi Fiyatları

Eski Lake mutfak dolabın da kapak yenileme işleri olur mu tabi ki olur. Mevcut olan mutfak dolabının gövde kısmı sağlam olması şartı ile mevcutta bulunan kapaklar eski olanlar, Lake kapaklar yenileme yaparak bir işçilik masrafı ile kurtarmış olursunuz, lake kapak modeli fiyatı M2 olarak hesaplanır. Eski kapakları lake kapak modeli ile yenileme maliyet fiyatı M2, 2.250 TL, Olarak fiyatlandırılır. Ortalama bir mutfakta ise 6 ile 7 M2 Arası kapak toplamaktadır, eski mutfağınızı yenileme maliyet fiyatınız ortalama 15,500 TL civarındadır. Kapak yenileme işlemine dahil olan kapak menteşeleri dahil olup, mutfak kapak kulpları müşteriye aittir.