ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı aynı mutfaklar gibi suya endeksli olduğu için girilen banyo tadilatında sökülmesi gereken yerler ve duvarlar aşırı derece tahrip haldeyse kırılması gerekir, Tadilat yapılacak banyonun projesine uygun seramik veya mermer gibi ürünlerle şık görünümlü sağlamamız lazımdır. Ben şahsen yaptığımız, banyo yenileme ve tadilatı çalışmaların da duşa kabin kısmını alt zemini mermer yapıp üstüne duşa kabini uygularım ve bu özellik su olayını kökünden hallediyor, tabi ki mermerin ve seramiğin alt zemini izolasyon yapılması da önemlidir. Ayrıca banyo dolabında aynaya uyguladığımız, Led ışıklandırma banyoları şık bir görünüm sağlar. İç mekanların en sık kullanılan bölümleri banyolar`dır.

Banyo Tadilat Nasıl Yapılmalıdır?

Suya ve neme her daim maruz kalan banyolar kullanım olarak tadilatı önem arz eden bir tadilat çalışmasıdır. Özkan mutfak firması olarak, İstanbul il ve ilçe gözetmeksizin banyo tadilatı tasarımlarını su ve elektrik tesisat uzmanı ekiplerimiz tarafından itana ile yapılmaktadır. Banyolar ıslak zemin olduğundan suya ve neme dayanıklı ürünler kullanılmalıdır. Özellikle banyo zemin seramiği yapılmadan mutlaka su geçirmez izolasyon yapılmalıdır. Banyo dolapları kapakları suya dayanıklı malzeme olan akrilik kapakla yapılmalıdır.

Banyo Tadilatı Yapılırken Dikkat edilmesi Gereken Çalışmalar?

``Kullanımı sürekli olan ve mekanın vazgeçilmezi olan banyolar ıslak ve nemli olan kısımları zemin seramik döşemeleri ve aksesuarları mutlaka deforme olacaktır. Bu sebepten dolayı banyo tadilatı malzemeleri ayrıcalıklı seçilmelidir. Eskiyen ve deforma olan ürünleri ya yenisiyle değiştirip yada tadilat yapmak zorun da kalabilirsiniz banyo tadilatı işlerin de malzeme seçimi çok önemli bir husustur. İstanbul genelin de yaptığımız tadilat çalışmaların da banyolarda oluşan küf kokusu aile fertlerini zaman içinde sağlığınızı tehlikeye sokmaması açısından, banyo tadilatı ihtiyaç haline gelir. Bu tadilat işlerin de firma olarak Özkan mutfak firması sizlere bir telefon kadar yakın ve tüm sorunları çözmektedir.