ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ev Tadilatı Hizmet Bölgeleri

Güzelyalı Ev Tadilatı Firması

Güzelyalı Ev Tadilatı Dekorasyon firması olarak, Anadolu yakası tüm bölgelerine tadilat hizmeti sunmaktayız. Firma kurucusu Özkan Usta ve ekibi ile tadilat dekorasyon işlerinizi mimari profesyonel ekip çalışması yaparak, Güzelyalı da evlerinizi yenileme yapıyoruz. Ayrıca! Güzelyalı mutfak tadilatı, Güzelyalı banyo tadilatı, Güzelyalı iş yeri tadilatı Güzelyalı ofis tadilatı, İşlerinizi sorunsuz gününde teslimat yapmaktayız.

Güzelyalı mutfak tadilatı işleri yapan firmamız, Bütçenize uyan kalitali malzeme temiz işçilik sadece mutfak tadilatı yaptırmak isteyenler için kesinlikle firmamızdan fiyat almadan kararınızı vermeyin, Güzelyalı mutfak tadilat işleri yaparken, özellikle elektrik tesisatı ve su tesisatı dikkatli bir şekilde kontrolü yapılmalı değişmesi gereken tesisat bölümleri uzman ekipler tarafından elden geçilerek değişmesi gereken tesisatlar değişmelidir.
 
Güzelyalı banyo tadilatı işleri yapan firmamız, Firmamız tarafından yapılan ön keşifte evinizde yapılacak banyo tadilatı işleri çok dikkatli bir şekilde incelenip eksizsiz bir şekilde noksanları not alıp banyo tadilatı çalışmasına start verilmelidir. Güzelyalı banyo tadilatı yenileme işlerinde özellikle zeminin etüdü yapılması lazımdır. Banyo zemin ve kaplama yapılacak seramik işleri yapılmadan önce kesinlikle zemin su geçirmez izolasyon kesinlikle yapılmadır. Banyo pis su gideri temiz su tesisatları gerekirse değiştirmelidir.