ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Ev Tadilatı Hizmet Bölgeleri

Ataşehir Ev Tadilatı Firması

Ataşehir Ev Tadilatı işleriniz varsa ise bizden fiyat almadan karar vermeyin, Uzun yıllar inşaat sektörüne imalat ve montaj hizmeti veren, firmamız, Firma kurucusu? Özkan ustanın liderleğinde bir çok ev tadilatı projelerine imza atan, Mimari proje dalında uzman kadrosu ile tüm tadilat ve dekorasyon İşlerinizi güvenle verebileceğiniz bir firmadır.

    Ataşehir mutfak tadilatı işleri yapan firmamız, Bütçenize uyan kalitali malzeme temiz işçilik sadece mutfak tadilatı yaptırmak isteyenler için kesinlikle firmamızdan fiyat almadan kararınızı vermeyin, Ataşehir mutfak tadilat işleri yaparken, özellikle elektrik tesisatı ve su tesisatı dikkatli bir şekilde kontrolü yapılmalı değişmesi gereken tesisat bölümleri uzman ekipler tarafından elden geçilerek değişmesi gereken tesisatlar değişmelidir.

    Ataşehir banyo tadilatı işleri yapan firmamız, Firmamız tarafından yapılan ön keşifte evinizde yapılacak banyo tadilatı işleri çok dikkatli bir şekilde incelenip eksizsiz bir şekilde noksanları not alıp banyo tadilatı çalışmasına start verilmelidir. Ataşehir banyo tadilatı yenileme işlerinde özellikle zeminin etüdü yapılması lazımdır. Banyo zemin ve kaplama yapılacak seramik işleri yapılmadan önce kesinlikle zemin su geçirmez izolasyon kesinlikle yapılmadır. Banyo pis su gideri temiz su tesisatları gerekirse değiştirmelidir.