ÖZKAN MUTFAK | Mutfak Tasarımında Kalitenin Ve Estetiğin Adresi

Dekorasyon

Anahtar Teslimi Tadilat

Anahtar teslim daire içi tadilat nasıl yapılır, sorusuna bu bölümde aşağıda olmazsa olmazlardan sayılan çalışmalar yapılarak başlanır. Tadilat başlı başına sıkıntılı bir uygulama tadilat yapan kişi için ve tadilat sahibi için neler sürpriz çıkacağı belli olmayan bir iştir. Eski binalarda elektrik tesisatı genelde hasar görmüş çıkmaktadır. Bu yüzden ki topraklaması profesyonel bir ustanın gözetiminde kontrol edilmelidir. Bundan sonraki süreç su ve doğal gaz tesisatı su tesisatları eski binalarda doğal tesisatı sonradan çekildiği için borular genelde dışarıda duvar yüzeyinde olur. Müşteri ile karşılıklı hem fikir olarak anlaşılır ve tesisat daire tabanından gömülerek yapılır.

Mutfak Bölümü

Mutfak kısmında yapılacak yenilikler ve tadilat bir keza komple elden geçmelidir, yıkılan duvar ve tesisat yenilenmesi gereken yerler itina ile gözden geçirmelidir. İşin ağır kısmı bitmiş bundan sonraki süreç boya badana işleri müşterinin seçtiği boya rengi ile sonlandırılır. Tadilat kaç günde biter sorusu sıkça sorulan sorudur. Ortalama tüm bu işlemler komple tadilat` 30 iş gününde teslim edilir. Özkan mutfak firması olarak, komple tadilat yaptığımız çalışmalarda duşa kabin hediyemizdir. Ayrıca kredi kartına taksit imkanı` da sunmaktayız.

Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev daire yenileme tadilat çalışmalarında müşteri istekleri ön planda olan tadilat çalışmaları seçilen model ürünler doğrultusun da bire bir istişare ile tasarımlar sunmaktayız. Ev yenileme ve tadilatı kavramı tüm açıklığı ile müşteri istekleri ve seçilen modeller, tasarımlara eklenir. Ev daire yenileme tadilat çalışmaların da Extra isteklerin yanı sıra farklı ve sıra dışı tasarım talepleri ve istekler başarılı bir şekilde projelendirerek sunuma hazırlıyoruz. Mekanınız da hayal gücünüzle yaratmak istediğiniz dekorasyon ve dekoratif tadilat işlerinizi profesyonel sanata önem veren ustalar ve ekibimizle istenilen gün ve zaman diliminde bitirerek teslimat yapıyoruz. Komple A`Zeye anahtar teslimi ev daire tadilat işlerinizi yapılan sözleşme gününde teslim ediyoruz.

Sonlama Parke Laminant Döşemesi

Parke Laminant döşemesi yapmaya başlamadan önce zeminin şapı düzgün ve temiz olması dikkat etmeliyiz. Zemin şap betonu oldukça sıkı ve düz terazi de olmalıdır. Laminant parke döşeme işlemi başlamadan önce kesinlikle temizlenip döşeme işlemine ondan sonra başlanmalıdır. Döşeme işlemine şilte veya köpük serdikten sonra duvar kenarından dişi zıvana duvara bakacak simetri şekilde başlanmalıdır. Duvarla esnemeyi önlemek için laminant malzemesi arasına koruyucu kama veya kavela ile sabitlenmelidir. laminant döşenecek parçanın dişi zıvana geçme kısmının iç kısımlarına tutkal sürülmelidir. Bir önceki parçanın erkek zıvana ile birleştirildikten sonra laminant takoz çakma aleti ile aşırı kuvvet kullanmadan küçük çapta bir çekiç yardımı ile sıkıştırma yapılmalıdır.